Home / Części / Filtr olejowy firmy Sogefi w nowych silnikach „FireFly” Grupy FCA

Filtr olejowy firmy Sogefi w nowych silnikach „FireFly” Grupy FCA

Sogefi, firma zajmująca się produkcją części motoryzacyjnych wchodząca w skład Grupy CIR jest producentem oryginalnego wyposażenia (OEM) filtra olejowego zainstalowanego w nowej rodzinie silników benzynowych „FireFly” Grupy FCA.

W ostatnim czasie ta grupa FCA uruchomił na nowe silniki „FireFly” w różnych modelach, począwszy od nowego FIATA 500X oraz Jeepa Renegade.
Nowe silniki wykonane z aluminium (zamiast żeliwa, tak jak w przypadku poprzednich) są lżejsze, bardziej ekologiczne i zgodne z rozporządzeniem 6/D-Temp obowiązującym od września 2019 r.

Filtr olejowy firmy Sogefi instalowany w tych silnikach odgrywa kluczową rolę w ich prawidłowym działaniu, wychwytując cząstki ścierne wytwarzane przez standardowe zużycie i bezustannie oczyszczając olej z pyłu i pozostałości po spalaniu.

Dodatkowo, dzięki unikalnej technologii plisowania Chevron filtr zapewnia niezwykłą wydajność w zatrzymywaniu pyłu na ograniczonej przestrzeni.

Filtr olejowy jest dostępny wśród marek rynku wtórnego pod następującymi kodami: Purflux LS1079, FRAM® PH12479 i CoopersFiaam FT6847.

Portfolio produktów Sogefi oferuje wartość dodaną wszystkim klientom w zakresie jakości produktu, obsługi oraz wsparcia klienta. Dodatkowo, dostępne aplikacje i narzędzia cyfrowe ułatwiają, przyspieszają i poszerzają wyszukiwanie części zamiennych, umożliwiając dostęp do wszystkich najnowszych produktów marki.

Dodaj komentarz