Strona główna / Warsztat / Wyposażenie / Rozwój aplikacji KYB Suspension Solutions
Rozwój aplikacji KYB Suspension Solutions

Rozwój aplikacji KYB Suspension Solutions

KYB Europe odnotowało ponad 10 000 pobrań mobilnej aplikacji KYB Suspension Solutions App, która została uruchomiona w listopadzie 2017 roku. Najbardziej popularna jest w Hiszpanii – 21% użytkowników, następnie w Wielkiej Brytanii – 19% oraz Włoszech – 10%.

Aplikacja powstała z myślą o wsparciu codziennej pracy mechaników i warsztatów. Dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play.

Aplikacja spełnia następujące funkcje:

1) Pomaga mechanikom uświadomić klientów, o konieczności wymiany zużytych bądź uszkodzonych elementów zawieszenia – jako kluczowych dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Za jej pośrednictwem mechanik może wysłać kierowcy wiadomość tekstową z informacją o zidentyfikowanych uszkodzeniach w układzie zawieszenia jego pojazdu, oraz elementach zakwalifikowanych do wymiany. Dodatkowo wraz z informacjami wysyłane są linki do filmów, przedstawiających zagrożenie i ryzyko związane z eksploatacją zużytych amortyzatorów, sprężyn zawieszenia oraz elementów montażowych.

2) Przedstawia kompletną naprawę, którą warsztat przeprowadził w pojeździe klienta. Za pośrednictwem aplikacji można bezpłatnie wysłać wiadomość tekstową do kierowcy wraz z załączonymi zdjęciami zarówno przed jak i po wykonaniu usługi.

3) Daje mechanikom nieograniczony dostęp do instrukcji montażowych, pozwalających na prawidłowe wykonanie prac naprawczych. Za pośrednictwem aplikacji mechanik dostaje również dostęp i możliwość obejrzenia dedykowanych i dostępnych dla danego pojazdu filmów instruktażowych.

www.kyb-europe.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mailowy będzie niewidoczny Required fields are marked *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Do góry