Home / News / Firma AC S.A. wspiera białostocki szpital w walce z koronawirusem

Firma AC S.A. wspiera białostocki szpital w walce z koronawirusem

Firma AC S.A. przekazała maseczki ochronne Szpitalowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku.

Białostocki producent instalacji autogaz STAG, włącza się w pomoc w walce z epidemią koronawirusa. Zapas maseczek ochronnych zakupionych przez Spółkę trafił do Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku. Placówka jest obecnie szpitalem jednoimiennym zakaźnym w województwie podlaskim.

– Akcjonariusze AC nie po raz pierwszy dowiedli, że biznes to nie tylko ich własny interes. Zadbaliśmy w firmie o bezpieczeństwo pracowników, ale chcieliśmy także wspomóc innych w tej trudniej sytuacji. To test naszej odpowiedzialności i solidarności – podkreśla Anatol Timoszuk, prezes AC S.A.

Spółka niezwłocznie po pojawieniu się koronawirusa w Polsce wprowadziła rygorystyczne procedury sanitarne. Obecnie część pracowników Spółki pracuje zdalnie, a w siedzibie firmy w Białymstoku obowiązują dodatkowe procedury związane z dezynfekcją, ograniczeniem kontaktów bezpośrednich i dostępem do firmy dla osób z zewnątrz. Pracownicy wykonujący swe zadania w budynkach Spółki korzystają z maseczek ochronnych oraz płynów dezynfekujących. Są zobowiązani do zachowywania właściwych odległości, zarówno podczas pracy, jak i przerw.

www.ac.com.pl

Dodaj komentarz