Home / Zarządzanie / Tysięczny warsztat – rodzina ProfiAuto coraz bardziej kompletna

Tysięczny warsztat – rodzina ProfiAuto coraz bardziej kompletna

Tylko roku potrzebowała marka ProfiAuto na zbudowanie rozległej sieci niezależnych warsztatów samochodowych.

Obecnie to tysiąc punktów serwisowych zlokalizowanych w każdym polskim województwie, jak również za granicą. ProfiAuto Serwis to sieć sprawdzonych, niezależnych punktów napraw. Celem projektu jest stworzenie klientom realnej alternatywny dla autoryzowanych stacji obsługi. Marka zmierza do zagwarantowania jednolitego standardu usług oraz zapewnia dostawę najlepszych jakościowo części samochodowych od partnerów ProfiAuto. Każdy warsztat dołączający do sieci musi spełnić określone wymagania, tym samym punkty należące do ProfiAuto Serwis stają się tańszymi odpowiednikami serwisów producenckich.

 

– Tysięczny warsztat w naszej sieci ProfiAuto Serwis pokazuje, że jest olbrzymie zapotrzebowanie na tego typu projekt na polskim rynku motoryzacyjnym. Zyskują na nim bowiem wszyscy. Niezależne warsztaty dzięki naszemu wsparciu biznesowemu, technologicznemu, promocyjnemu, szkoleniowemu i informatycznemu, mogą teraz konkurować z innymi stacjami obsługi, w tym z ASO. Z kolei klienci, dzięki optymalnej strukturze i marży sieci, otrzymują profesjonalne usługi w atrakcyjnej cenie – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

 

Warsztaty dołączające do sieci, oprócz nowego wystroju i nowoczesnego sprzętu warsztatowego, otrzymują przede wszystkim pakiet profesjonalny szkoleń. W ramach projektu ProfiRacing Cup, na torze pod Radomiem, mechanicy i właściciele warsztatów przechodzą specjalistyczny trening w rajdowej atmosferze. Uczą się zarządzania serwisem od najlepszych. Biorą udział również w testach na torze wraz z Maciejem Wisławskim, ambasadorem projektu.

 

– Plany rozwoju naszej sieci sięgają dużo dalej. Zamierzamy stworzyć największą sieć niezależnych warsztatów w Polsce – mówi Michał Tochowicz – Nawiązaliśmy również współpracę z najsłynniejszym polskim mechanikiem samochodowym, Adamem Klimkiem. Każdy warsztat i partner ProfiAuto będzie miał możliwość skorzystania z wiedzy i umiejętności Adama – dodaje.

 

Tysięcznym partnerem sieci ProfiAuto Serwis została firma Gładysz Motors. To nowoczesny serwis samochodowy, sprzedający nowe i używane samochody marek premium, jak również autoryzowany dealer SsangYong. Obiekt położony jest na działce 1 ha, przy ruchliwej DK94 z Tarnowa do Krakowa. Ma ok. 1000 m kw. powierzchni.

 

– Zależy mi na ciągłym rozwoju firmy, stąd decyzja o współpracy z dynamicznie rosnącą siecią ProfiAuto Serwis. Z ProfiAuto kooperuję od lat, ale doszedłem do wniosku, że pora zacieśnić tę współpracę, ponieważ wiąże się z to z wieloma udogodnieniami, na których skorzysta moja firma, ale przede wszystkim moi klienci – mówi Marcin Gładysz.

 

O zaopatrzenie Gładysz Motors będzie dbał dystrybutor części samochodowych „Mytnik”, również bardzo znana firma w Tarnowie. Od wielu lat współpracuje z Moto-Profilem, jest w sieci ProfiAuto.

 

– Budowa sieci ProfiAuto Serwis realnie wpływa na rozwój naszych wieloletnich partnerów i przyjaciół – sklepów i hurtowni zrzeszonych w ramach sieci ProfiAuto. Ich widoczny wzrost biznesowy jest wynikiem ścisłej współpracy podjętej z warsztatami ProfiAuto Serwis – podsumowuje Michał Tochowicz.

 

 

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto

 

Dodaj komentarz