Home / Nowości / Würth Polska otwiera nowe sklepy stacjonarne

Würth Polska otwiera nowe sklepy stacjonarne

Würth Polska posiada sieć sklepów stacjonarnych, rozmieszczonych na terenie całego kraju. Ich liczba z roku na rok sukcesywnie wzrasta. W samym grudniu sieć powiększyła się o dwa nowe obiekty – w Kaliszu i Gliwicach. Würth Polska stawia także na rozwój e-biznesu. Na koniec 2017 roku firma posiada więc 26 sklepów stacjonarnych i rozbudowany sklep internetowy. 

Würth Polska to dostawca ponad 125 tys. produktów, rozwiązań i patentów dla profesjonalistów z różnych branż.  W swojej ofercie posiada chemię techniczną i przemysłową, narzędzia ręczne, akcesoria samochodowe, wkręty do drewna, elektronarzędzia, technikę zamocowań, pneumonarzędzia, produkty do obróbki skrawaniem, elementy złączne, akcesoria meblowe oraz produkty BHP.

Blisko. Bliżej. Würth!

Firma posiada obecnie 26 sklepów stacjonarnych, a ich liczba sukcesywnie wzrasta. – Systematycznie rozwijamy sieć sklepów w całej Polsce, by być jeszcze bliżej klientów. Zależy nam, aby głównym argumentem przemawiającym na rzecz konkretnego sklepu była wygoda naszych klientów i bliskość od ich miejsca pracy. Jest to działanie zgodne z naszym hasłem „Blisko. Bliżej. Würth” – mówi Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.

W samym grudniu 2017 sieć powiększyła się o dwa nowe obiekty – w Kaliszu i Gliwicach. To pierwsze sklepy Würth Polska w tych miejscowościach. – W Gliwicach otworzyliśmy sklep, który ma ponad 200 m kw. powierzchni sprzedaży. To pozwala na prezentację szerokiego asortymentu Würth Polska dostępnego od ręki i na komfortowe zakupy dla wszystkich klientów – wyjaśnia Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska. – Obecnie sklep w Gliwicach prowadzi sprzedaż w godz. 8-16. Od stycznia 2018 w godz. 7-17 – dodaje Michał Osipiak.

Firma zapowiada, że w pierwszym kwartale 2018 planuje również organizację Dnia Otwartego w nowo powstałym sklepie w tej miejscowości. – Dzień Otwarty to święto nie tylko firmy Würth Polska, ale również wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów. Właśnie dlatego podczas takiego wydarzenia na wszystkich odwiedzających będą czekać liczne promocje, porady ekspertów, a także szkolenia i pokazy produktów. O szczegółach poinformujemy już wkrótce – mówi Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.

Koncern sprzedaje swoje produkty również za pomocą rozbudowanego sklepu internetowego www.wurth.pl . Centrala firmy  i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni niemal 5000 m kw. znajdują się w Warszawie. Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Dodaj komentarz