Home / News / TEXTAR ZAPRASZA NA JUBILEUSZOWY, 20. ZLOT MASTER TRUCK SHOW
MASTER TRUCK SHOW

TEXTAR ZAPRASZA NA JUBILEUSZOWY, 20. ZLOT MASTER TRUCK SHOW

Trzeci weekend lipca to co roku wyczekiwana dataw kalendarzach miłośników ciężarówek. Wszystko dzięki Master Truck Show, największemu w Polsce wydarzeniu zrzeszającemu kierowców, właścicieli i fanów tych pojazdów. Po raz kolejny jednym ze sponsorów zlotu będzie Textar, producent materiałów ciernych dla samochodów ciężarowych.

Od 20 lat, każdego roku na Master Truck Show spotykają się dziesiątki tysięcy uczestników z całej Europy. Na jubileuszowy zlot organizatorzy zapraszają od 19 do 21 lipca. Impreza odbędzie się na terenie lotniska w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, na odwiedzających czeka bogata oferta wyjątkowych motoryzacyjnych atrakcji.

MASTER TRUCK SHOW

Kluczowym elementem programu będzie tradycyjnie konkurs wyłaniający najpiękniejsze ciężarówki wybrane przez jury i publiczność. Jednakże, podczas zlotu fani motoryzacji będą mieli okazję podziwiać nie tylko wyjątkowe, tuningowane ciężarówki, ale także interesujące auta osobowe, terenowe i dostawcze, motocykle, maszyny wojskowe i rolne oraz unikatowe pojazdy-wynalazki. Nie zabraknie też wesołego miasteczka i koncertów, ekscytujących wyścigów i pokazów oraz licznych konkursów i zadań sprawnościowych.

Textar będzie patronem zaplanowanego na piątek 19 lipca zadania sprawdzającego precyzję jazdy ciągnikiem siodłowym – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę.

MASTER TRUCK SHOW

To już kolejny raz, gdy marka Textar wspiera Master Truck Show i jest obecna podczas tej imprezy. Zlot od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem nie tylko kierowców, ale też firm działających w branży motoryzacyjnej. Jako wiodący dostawca tarcz, klocków i szczęk hamulcowych na montaż fabryczny oraz niezależny rynek części zamiennych, musimy tu być. Master Truck Show to dla nas idealna okazja do jeszcze mocniejszego zaakcentowania swojej obecności w świecie ciężarówek i innych pojazdów użytkowych.

– mówi Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału firmy TMD Friction Services w Polsce, do której należy marka Textar.
MASTER TRUCK SHOW

Więcej informacji o programie tegorocznego Master Truck Show 2024 można znaleźć na stronie internetowej organizatorów zlotu. Textar zaprasza też do śledzenia profilu Textar Polska na Facebooku, gdzie pojawi się konkurs dla odwiedzających wydarzenie.


Możliwość komentowania została wyłączona.